Hediye Kazanma Zamanı - 2020 Yarışma


Acikliseli.net sitesi , -soru & cevap temelinde- eğlenerek, araştırarak, öğrenerek bilgi topluluğunu amaçlayan; üyelerine karşı ilgili yönetim kadrosundan oluşan ve kalite anlayışı ile fark yaratan içerikleriniz sayesinde sizlerede çeşitli hediyeler vermeyi amaçlayan sitedir.

Site bünyesinde hediye kazanmayı hedefleyen kullanıcılarına karşı yapıcı ve aynı zamanda kullanıcılarının çıkarını gözeten Acikliseli, kalite anlayışından ödün vermeden; aktif olarak emek veren tüm kullanıcılarına kısa sürede çeşitli hediyeler garanti etmektedir.

Sorma ve cevaplamada Türkçeye uygunluk, kopya içerikler paylaşmamak, özgünlük, tekrara düşmemek bizim için oldukça önemlidir. Bunun için de Acikliseli olarak, kalite çizgimizden şaşmamak adına belirli kurallarla yürümeyi tercih ettik ve bu kurallar kalite anlayışımızın temel parçalarını oluşturmaktadır.

Üyelerin haftalık ya da aylık bazda düzenlenen eğlenceli yarışmalar ile kullanıcılarına ekstra kazanç şansı ve çeşitli ödüller vaad etmektedir.

Daha geniş kitlelere hitap etme potansiyeli ile sitemiz, kurulduğu günden itibaren ödemeleri aksatmamakta; şeffaflık ilkesi temelinde kullanıcıların görüşlerine önem vermektedir.

Acikliseli, kısa zamanda gelişmiş, gelişmeye devam eden, kullanıcılarının düşüncelerine ve geri bildirimlerine önem veren, şeffaf, kalite anlayışını temel edinmiş en güvenilir hediye kazanma platformu olarak; üyelerine, hiçbir haksızlığın yaşanmayacağını garanti eder.

Site Kuralları & Üye Statüleri & Yarışmalar & Puanlar
Puan ve Site kuralları için tıklayınız
Üye Statüler

Sitede toplam 3 belge seviyesi bulunmaktadır.
  • Onur Belgesi
  • Yüksek Onur Belgesi
  • Acikliseli.net Mezun
Her üye siteye Misafir Öğrenci olarak başlar.
Toplam Kazanılması gereken puan ilk 100 kişi arasından değerlendirilerek ilk 100 kişi/ ilk 100 kişi toplam puanı bölünerek çıkan sonuç puanına en yakın kişiler büyük hediyeler alacaktır.

Katılım sayısına göre ilk yüze belirli hediyeler verilecektir.
Hoş geldiniz, Açık Liseli sitesi sizlere AÖL-AÖF eğitimi hakkındaki sorularınıza diğer kullanıcılarımız tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.
Site ile ilgili tüm detaylar :
TIKLA

...